​Doba členstva v klube od vstupu člena do klubu až po zaslanie obnovovacej SMS (prvých 30 dní) je zdarma.Každý člen klubu má možnosť získať každý mesiac v losovaní ceny. Počet ako aj výška jednotlivých cien bude zverejnená na www.nonstopsanca.sk.

1. Členstvo v klube vzniká:

  • Ak sa účastník zúčastnil prostredníctvom volania na ATX číslo ktorejkoľvek súťaže, ktorú sprostredkováva alebo vyrába spoločnosť ITV Production s.r.o. alebo INTERACTIV.ME, s.r.o. Zavolaním na ATX číslo, členstvo v klube automaticky nevzniká v prípade, ak účastník už bol členom klubu v minulosti a ukončil svoje členstvo príkazom KONIEC na 7503.
  • Ak účastník pošle SMS v tvare SANCA na číslo 7503. V tomto prípade členstvo v klube vzniká vždy po aktivačnej sms, s výnimkou prípadu, ak už je členom klubu. V takom to prípade je mu oznámené, že jeho členské je už platné a nie je urobená reaktivácia. V prípade aktivácie členstva sms správou je táto registračná sms účtovaná sumou 0,1 EUR.
  • Pri vstupe do klubu bude užívateľovi zaslaná informačná MT SMS, v ktorej je informovaný o výhodách členstva a ako je možné ho ukončiť.

2. Informačná SMS je zasielaná

V prípade aktivácie cez ATX do 24 hodín:

Stačí ak sa aspoň raz zapojíte do vysielania interaktívnych hier Hraj a vyhraj, Eurovýhra alebo Sexi výhra a práve Vy môžete byť tým šťastlivcom, ktorý získa túto krásnu cenu​​.

V prípade aktivácie cez SMS okamžite:

Stačí ak pošlete SMS v tvare SANCA na číslo 7503. Cena je 1,6 € s DPH/mesiac.

3. Odpoveď na aktiváciu cez ATX

Text SMS 1 (cena SMS 0 EUR):

Super! Si zaradeny do zrebovania o ceny v hodnote 100 EUR. NONSTOP SANCA ti dava aj dalsie vyhody. https://www.nonstopsanca.sk​

Text SMS 2 (cena SMS 0 EUR):

Ak nechces byt clenom NONSTOP SANCE a hrat o ceny za 100 EUR len za 1.6 EUR/mesiac, posli SMS v tvare KONIEC na 7503

4. Aktivácia cez SMS

Text SMS 1 (cena SMS 0,1 EUR):

Super! Si zaradeny do zrebovania o ceny v hodnote 100 EUR. NONSTOP SANCA ti dava aj dalsie vyhody. https://www.nonstopsanca.sk​

Text SMS 2 (cena SMS 0 EUR):

Ak nechces byt clenom NONSTOP SANCE a hrat o ceny za 100 EUR len za 1.6 EUR/mesiac, posli SMS v tvare KONIEC na 7503

 
Ak pošle účastník SMS v tvare SANCA na číslo 7503 a už je členom klubu, tak mu je zaslaná informačná bezplatná sms, ktorá ho informuje o tomto stave.
 

TEXT SMS:
Vase clenstvo v klube NONSTOP SANCA uz bolo aktivovane. Ste platnym clenom klubu. Info na www.nonstopsanca.sk

5.Obnovenie členstva

  • Členstvo v klube je obnovované po 30 dňoch od aktivácie a to zaslaním tarifikovanej (1.6 €) MT SMS užívateľovi.
  • 30 minút pred obnovením členstva je užívateľovi zaslaná bezplatná sms s informáciami o členstve, cene a možnosti stopnutia služby, tzn. neúčtovania.

Text informačnej bezplatnej SMS:

O chvilu ti bude obnovene clenstvo v klube NONSTOP SANCA za 1.6 EUR.Hraj o ceny vo vyske 100 EUR a dalsie vyhody.Pre odhlasenie posli KONIEC na 7503

Ak užívateľ do 30 minút neodošle príkaz KONIEC na 7503 tak mu je zaslaná účtovaná SMS a členstvo je obnovené na ďalších 30 dní.

​Text SMS (cena SMS 1.6 EUR):

Gratulujeme! Tvoja NONSTOP SANCA bola obnovena.Aj tento mesiac tak hras o ceny vo vyske 100 EUR.NONSTOP SANCA ti prinasa dalsie vyhody. www.nonstopsanca.sk​

​6. Ukončenie členstva

Užívateľ môže ukončiť členstvo zaslaním SMS s príkazom KONIEC na 7503. Ukončením členstva v klube sa užívateľovi maže doterajší stav konta.

Text bezplatnej SMS:

Clenstvo v NONSTOP SANCI bolo prerusene. Kedykolvek si ho mozes obnovit a ziskat vyhody Tvojej NONSTOP SANCE. www.nonstopsanca.sk

Kontakt

ITV Production s.r.o.
Jelačičova 8
821 08 Bratislava

0850 111 506

© 2018 by ITV Production s.r.o.